Yeni oluşum ve girişimcilerin markalarını oluşturup, doğan markanın iş hayatında sürdürülebilir büyümesine odaklanıp birçok ünlü marka yarattık ve hala buna keyifle devam ediyoruz.

Saha satış / Pazarlama alanında yetiştirdiğimiz tecrübeli kadromuz ile sahip olduğumuz müşteri portföyümüz sonuç odaklı beklentilerinizi tamamen karşılamanızı sağlayacaktır.

Biz fikir odaklı çalışıp markanız için en doğru stratejiyi oluşturuyoruz. Marka’ nın neye ihtiyacı var? Satış? İmaj? Tanınma? Yeni Ürün? Bu sorular stratejinin başlangıç noktasını oluşturmaktadır.

Ekibimiz sadece bir web sitesi, katalog v.s. yapmıyor. Bunlardan önce fikir ve stratejinin konuşulması gerekiyor. Fakat pazar yapısı, tüketici / hedef kitle tespiti ve hangi mecranın size / markaya daha uygun olduğunun tespiti, reklam ve pazarlamanın etkisinin en uzun şekilde nasıl süreceğinin planlanıp uygulanması bizim ana faaliyet alanımızı oluşturuyor. Daha kısa bir tabirle işimiz sizin için İYİ FİKRİ ortaya çıkarıyor ve sizin iş ortağınız oluyoruz.

Sosyal Medya alanındaki uzmanlığımız ile, ekip olarak hedefe en kısa sürede ulaşıp başarılı olmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

 

 

brand