Marka Danışmanlığı

Marka değerinin arttırılması amacıyla, kurum değerlerinin tespiti ve ürün / hizmetlerin hedef pazardaki rol ve konumlarının saptanıp, iletişim ve pazarlama odaklı çalışmalar bütünüdür. Marka danışmanının odak noktası markadır. Diğer tüm reklam, tanıtım faaliyetleri marka danışmanının stratejilerine göre faaliyet göstermektedir.

branding-vision-mission-values

Online İtibar Yönetimi

İnternet üzerinde sosyal medyanın da hayatımıza tamamen girmesiyle markalar kötü niyetli veya memnuniyetsiz müşterilerin olumsuz yorumlarına maruz kalmaktadır. Arama sonuçlarında yer alan bir olumsuz yorum ve eleştiri diğer müşterilerin marka algısında ciddi sapmalar yaratmaktadır. İnternette arama yapan bir ziyaretçi veya potansiyel müşteri bu olumsuz sonucun doğruluğunu araştırmaz. Bu noktada ciddi anlamda uzun süreli ve devamlı online itibar yönetimi ve halkla ilişkiler faaliyeti yürütülmelidir. Marka için ciddi bir ekiple çalışmak size itibar kazandırırken aynı zamanda sağlıklı bir dijital pazarlama yapma imkanı sağlayacak ve kazanç grafiği yükselmeye başlayacaktır.

Anında müdahale hayat da kurtarır, kazanç da sağlar!

Marka danışmanlığı ve Online itibar yönetimi hizmeti almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Markanız için en uygun ve sonuç odaklı hizmeti almanız için alanında uzman bir ekip sizler için çalışmaktadır.

online-itibar-4