İnternetin günümüzde müşterilere ulaşılabilcek en etkili mecra olmasından dolayı reklam ve tanıtım faaliyetlerinin % 80’i internet üzerinden yapılmaktadır.

mersin internet – google reklam

Aytaş Medya 3 ana başlıkta dijital pazarlama ve PR hizmeti vermektedir.

  • İnternet Portal Yayıncılığı

Sahip olduğumuz bölgesel ve ulusal portallar aracılığı ile marka, ürün ve hizmetleriniz çok büyük kitlelere hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. Bu kapsamda uygulanan dijital PR hizmetleri marka algısı oluşturmada çok etkili olmakta ve zamanla müşterilerin hafızasına kazınmaktadır.

mersin sosyal medya reklam

  • Sosyal Medya Reklam Yayıncılığı

Sosyal Medya üzerinde ise en çok kullandığımız mecralar facebook, instagram, twitter, youtube ve pinterest kanallarıdır. Portallarımıza bağlı sosyal medya kanallarından yayınlanan reklamlarınız çok büyük bir kitleye anında ulaşabilmektedir.

mersin seo – internette ilk sıra

  • SEO Hizmeti (Arama Motoru Optimizayonu) 

Eğer bir internet siteniz varsa seo hizmetimiz ile istediğiniz anahtar kelimelerde sitenizi daha görünür yapabilir ve ziyaret oranlarınızı dışardan sağlanacak backlink’lerle arttırabiliriz. Seo uzun vadeli bir çalışma olduğu için uzun dönemli çalışılması koşulu bulunmaktadır.

Bu hizmetleri almak size ne kazandıracak?

Haber portalları ile yayınlanan tanıtım / haber yazılarınız bu portallarda kalıcı olarak duracak ve markanızla yapılacak herhangi bir aramada hemen ilk sıralarda görünür olacaktır. Çok daha fazla ve yeni müşteriye ulaşma imkanı yakalayıp işinizin boyutu değişebilir. Sosyal medyada yer almak ise marka ve ürünlerinizin daha çok paylaşılıp tanınmasına ve marka bilinirliğine katkı sağlamaktadır. Kısaca tüm bu hizmetler bir bütün olarak size hedeflerinize ulaşmada sağalam bir köprü görevi yapacaktır.

Hizmet Paketlerimizi ve Fiyatları incelemek için tıklayın..

Detaylı Bilgi için: 0 324 328 33 34