a3

Kurumsal Reklamcılık Hizmetleri

Markanızı tanıtacak tüm görsel tasarımlar özenle hazırlanmaktadır. Hazırlanan tasarımlarınız ister açıkhavada ister web ortamında rahatça kullanılabilmektedir. Web siteniz dahil A’ da Z’ ye tüm reklam hizmetleri tek elden hazırlanmaktadır. detaylar için tıklayın..

İnternet & Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, internette bulunan sosyal paylaşım siteleri üzerinden veya sosyal ağlar üzerinden yapılan her türlü reklam ve tanıtım işlemine denmektedir.
Sosyal Medya Pazarlama >> devamı

Proje Tanıtım & Satışları

Kurumsal reklamını yaptığımız inşaat projelerinin tüm satışını ve tanıtımını üstlenip hızlı bir şekilde sonuca ulaştırıyoruz.
Proje Tanıtım & Satış >> devamı

outdoor

Açıkhava Reklamcılığı

Açıkhava’da ürün ve hizmetlerinizi en iyi medya planlama ile hedef kitlenin izlenimine sunmaktayız.
Billboard Reklam >> devamı

aaq1

Web Site Tasarım / Programlama

Reklam ve Tanıtımın ilk adımı kurumsal bir “web site” den geçer. (detay için tıklayın..)
Reklamsız iş yapmak, bir kıza karanlıkta göz kırpmaya benzer. Sen ne yaptığını bilirsin ama başka kimse bilmez! Philip Kotler

Haber / Tanıtım Faaliyeti

Dijital PR dediğimiz haber / tanıtım yazıları ile markanız için istenen algı oluşturulur. Haber portalları internetin en güçlü yapılarıdır.
Dijital PR >> devamı

Projeleriniz İçin Uzman Satış Kadromuz Emrinizde!

Saha satış / Pazarlama alanında yetiştirdiğimiz tecrübeli kadromuz ile sahip olduğumuz müşteri portföyümüz sonuç odaklı beklentilerinizi tamamen karşılamanızı sağlayacaktır.

Kurumsal şirketlerin satış / pazarlama faaliyetleri için satış alanında uzman, müşteri portföyü olan temsilcilerimizle markanızın ürün ve hizmetlerinin satış ve pazarlama sürecini başarıyla yönetiyoruz. 

Şimdi iletişime geç

Sosyal Medyada güçlü marka algısı gücünüze güç katar

Markanız ve işiniz için şimdi iletişime geçin..
Şimdi iletişime geç